faaliyet alanlarımız

PETROL & GAZ

KİMYA & GIDA

ENERJİ SANTRALLERİ

MADEN

YENİLENEBİLİR ENERJİ

LİMAN & DEPOLAMA

pdo hakkında

2011 Yılında İstanbul Ataşehir’de kurulan PDO Projedizayn, Enerji santralleri ve Petrokimya başta olmak üzere, “Optimum” sloganı ile Endüstriyel tesislerde Mühendislik ve Projelendirme hizmetlerine başladı.

Mühendislik hesap ve analizleri (Stress, Statik, Termal, Basınç vb.) konusunda uzman olan PDO; Temel Mühendislik Tasarımları (Basic Design), Detay Mühendislik Tasarımları (Detail Engineering) ve Tersine Mühendislik (Reverse Engineering) konularında yurtiçi ve yurtdışında onlarca tesiste yüzlerce projeyi başarıyla tamamladı.

Kuruluşunun 2. yılından itibaren, Tüpraş, Aksa, Petrol Ofisi, Shell – Turcas gibi Türkiye’nin lider sanayi kuruluşlarının yanında, global çaptaki endüstriyel tesislere de farklı ölçeklerde Mühendislik ve Projelendirme işlerinde önemli sorumluluklar alan PDO; Çalışmalarında özveri ve hassasiyetin yanında, nitelikli personel ve yazılım yatırımlarıyla da sektörde öne çıkan bir mühendislik firması haline geldi.

Standartlara uygunluk, Sonuç odaklılık, Optimum Çözüm, ilk seferde doğru iş ve iş sağlığı güvenliği konularında tavizsiz olan PDO Projedizayn, tüm deneyim ve birikimleriyle İstanbul Ataşehir’deki ofisinde ülkemiz başta olmak üzere global ölçekte hizmetlerine devam ediyor.

ADRES

İLETİŞİM

+90 216 660 14 88 (Çağrı Merkezi)
info@projedizayn.com