Tarihçe

Proje Dizayn Optimum (PDO) endüstriyel tesis tasarımı, mühendislik, projelendirme ve proje yönetimi alanlarında 2011′ den bugüne EPCM hizmetleri vermektedir. Özellikle enerji ve petrokimya alanlarında; proses mühendisliği, endüstriyel tesis projelendirme, taahhüt ve proje yönetimi hizmetlerini dinamik, çözüm odaklı ve optimum yaklaşım prensipleri ile sunmaktadır.

Endüstriyel tesis tasarımı konusunda gereken bütün teknik ve mühendislik disiplinleri bünyesinde bulunduran PDO, sektörün öncü firmalarından Tüpraş, Aksa Akrilik, Ak Enerji, Yapı Merkezi, Polimeks, Lotus, GAP İnşaat, Gama Enerji gibi firmalara proje ve mühendislik hizmetlerini başarı ile gerçekleştirmiştir.

PDO, sürekli gelişen teknolojiyi yakından takip ederek tasarım faaliyetlerine uyarlayan genç ve dinamik ekibiyle birlikte ulusal ve uluslararası tasarım kodlarına (API, ASME, TSE, EuroCode, DIN, BS, UBC, GOST, AISC) göre hizmetlerini sürdürmektedir.

Vizyonumuz, Türkiye’deki mühendislik çizgisine katma değer sağlayarak sürekli geliştiren, sorgulayan, yenileyen hizmet anlayışı ile dizaynını yaptığımız projelerde optimum mühendislik çözümleri sunmaktır.

ADRES

İLETİŞİM

+90 216 660 14 88 (Çağrı Merkezi)
info@projedizayn.com